??????????

На Вовчанщині презентували 4 міні-проекти

На Вовчанщині відбулася презентація чотирьох міні-проектів, переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». У заході взяли участь депутат Харківської обласної ради від БПП Віктор Звєрєв, голови та депутати місцевих рад, мешканці громад.

У рамках проекту «Утеплення приміщення Новоолександрівського сільського будинку культури» вдалося поліпшити умови теплового режиму та естетичного вигляду будівлі.

??????????

У ході реалізації трьох енергозберігаючих міні-проектів у фельдшерських пунктах сіл Волохівка, Захарівка та Василівка вдалося досягти енергозбереження приміщень, зменшити потребу в твердому паливі. Жителі, отримуючи медичну допомогу первинного рівня, а це невідкладна допомога, проведення диспансеризації дорослих та дітей, профілактичні медичні огляди, проведення щеплень, амбулаторне лікування, маніпуляції, будуть перебувати у теплому, затишному, комфортному приміщенні.

1

Віктор Звєрєв під час презентації міні-проектів вручив сертифікати, що свідчать про успішну реалізацію проектів, побажав і надалі брати участь в конкурсах, перемагати та втілювати в життя важливі проекти для розбудови громади.