2

У місті Первомайський Сергій Цимбалов презентував вісім міні-проектів

У місті Первомайський відбулося урочисте відкриття 8-ми міні-проектів, реалізованих у рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє». У заходах взяв участь депутат Харківської обласної ради від БПП Сергій Цимбалов.

Відкриття проектів розпочалось у групі дошкільного навчального закладу №10, де в рамках реалізованого міні-проекту «Сонечко в віконечко» були замінені старі вікна та двері на нові енергоефективні. Це покращило теплоізоляцію та створило більш комфортні умови перебування дітей.

1
Завдяки реалізації міні-проекту «З теплотою до пацієнтів» були замінені вікна та двері на нові енергоефективні в протитуберкульозному відділенні КЗОЗ Первомайської центральної районної лікарні.

У рамках міні-проектів з теплоізоляції трубопроводів у тепломережах ЗОШ №5 та №6 з’явилася можливість уникнути тепловтрат. У місті облаштовано майданчик для пляжного волейболу в рамках проекту «Спортивний майданчик «Перший крок до успіху».

У педіатричному відділенні КЗОЗ Первомайської центральної районної лікарні впроваджено міні-проект «Найкраще дітям», що дало змогу придбати нові меблі, а саме ліжка лікарняні, матраци, стільці офісні, лавки на металевому каркасі.

4

Завдяки реалізації актуальних для громади міні-проектів «Реконструкція зовнішнього освітлення по вул. Кільцева» та «Світло на моїй вулиці» було встановлено зовнішнє освітлення вулиць Кільцева та Роза.
На знак реалізації проектів переможцям були вручені сертифікати обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».