1504093442-4526-zsu

Артур Палатний: Закон про реінтеграцію Донбасу дасть можливість мирним шляхом закінчити війну на Донбасі

Про це Голова Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Артур Палатний заявив виданню «Апостроф».

За його словами, головне завдання української влади, в тому числі Верховної Ради, на наступний рік – досягнення миру на Донбасі.

«Я дуже сподіваюся, що цю ініціативу приймуть (закон про реінтеграцію Донбасу, реєстр.№7163). Я впевнений, що цей закон потрібен набагато більше, ніж антикорупційні суди, зняття депутатської недоторканності або новий закон про вибори. Сьогодні особливо гостро стоїть питання миру. Питання миру на Донбасі і повернення територій України», – сказав Палатний.

Він також зазначив, що закон про реінтеграцію Донбасу дасть можливість ввести миротворчі війська, припинити військові і бойові дії, які там відбуваються кожного дня.

«Ми про це не так багато говоримо, як говорили в 2014-2015 роках, але практично кожен день гинуть або є поранені з нашого боку. Є мирні жителі, ми це теж прекрасно розуміємо. Я вважаю, що майбутнє країни, наше зростання як демократичної держави, почнеться після того, як відновиться мир на сході. Ми це все відчуємо….

Але поки гинуть наші солдати, поки відбувається на сході збройний конфлікт, ми не побачимо швидких змін. Це однозначно. Закон про реінтеграцію Донбасу дасть можливість все-таки врегулювати мирно цей конфлікт. Цей конфлікт можна врегулювати тільки мирним шляхом», – підкреслив Палатний.