1

У Краснокутському районі відбулося урочисте відкриття міні-проектів

На території Краснокутського району за участю депутата Харківської обласної ради від БПП Миколи Пушкаря відбулося урочисте відкриття об’єктів-переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Він відвідав заклади освіти, культури, охорони здоров’я, де були організовані святкові заходи та презентації. Керівники закладів подякували всім, хто був причетний до реалізації міні-проектів.

2 (1)

Як розповів Микола Пушкар, обласний конкурс міні-проектів «Разом в майбутнє» – найпопулярніший конкурс Харківщини. Його переможці отримують можливість в умовах 50-відсоткового співфінансування з обласного бюджету, місцевих бюджетів та ініціативних груп вирішити проблеми територіальної громади.

9

«Цьогоріч переможцями конкурсу стали 18 проектів. Як і раніше, пріоритетним був напрямок «Енергоефективність та енергозбереження», що передбачав заміну старих вікон і дверей на енергозберігаючі: утеплення приміщень закладів освіти, культури та охорони здоров’я, впровадження інших інноваційних енергозберігаючих технологій, – повідомив Микола Пушкар. – Окрім зазначених, особливо цікавими були проекти, направлені на поліпшення життєдіяльності усієї громади: «Ремонт системи водопостачання у селі Козіївка», «Сучасний ігровий комплекс для дитячого парку в смт Краснокутськ», «Здорова людина – здорова нація».

Переможцям конкурсу депутат Харківської обласної ради Микола Пушкар вручив сертифікати конкурсної комісії на завершений об’єкт.