social-groups

Білокуракинська «Солідарність» бере активну участь у створенні ще однієї громади на Луганщині

Білокуракинська районна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» бере активну участь в організації громадських слухань щодо створення Лозно-Олександрівської об’єднаної територіальної громади.

«27 листопада ми відвідали село Мирне, де відбулися зустрічі керівників, громадських активістів тих населених пунктів, які увійдуть до Лозно-Олександрівської ОТГ. Уже наприкінці цього тижня відбудуться громадські слухання щодо створення вже другої ОТГ у Білокуракинському районі. На прикладах інших громад люди побачили, що ОТГ дають реальний шанс на розвиток та комфортне життя в своєму населеному пункті, що в рідному містечку можна створювати справді нормальні умови з соціальними гарантіями та комфортом», – сказав керівник районної організації партії «БПП «Солідарність» Олексій Леонов.

decentr-2

Нагадаємо, що в Білокуракинському районі діє одна об’єднана територіальна громада – Білокуракинська ОТГ. Іще на Луганщині є Привільська, Нижньодуванська, Красноріченська, Чмирівська, Новопсковська, Біловодська та Троїцька громади.