IMG_0840

За сприяння Артура Герасимова зробили капітальний ремонт житлового будинку у Майорську

Відремонтований житловий будинок знаходиться на лінії розмежування між Україною та окупованою територією. Через те, що п’ятиповерхівка знаходиться біля контрольно-пропускного пункту «Майорське», жителі будинку постійно потерпали від обстрілів з боку терористів та змушені були перекривати вибиті шибки фанерою.

Під час робочого візиту до КПВВ у Майорськ народний депутат, керівник Донецької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Артур Герасимов оцінив ситуацію, перевірив якість виконаних робіт, поспілкувався з жителями та пообіцяв докласти максимум зусиль, аби відновити пошкоджений будинок. Як зазначив керівник військово-цивільної адміністрації Володимир Веселкин, загалом у домі із п‘ятидесяти квартир мешкають лише двадцять дві родини.

IMG_0841

Найскладнішим у проекті капітального ремонту будинку виявилося переконати російську сторону у необхідності підписання угоди про припинення вогню. Але за сприяння народних депутатів Артура Герасимова та Ірини Геращенко вдалося підписати цю угоду та розпочати ремонтні роботи.

Спільними зусиллями парламентарів і Товариства Червоного Хреста України, яке надало 80 відсотків будівельних матеріалів, розпочали відновлення із покрівельних робіт: загалом перекрито близько тисячі квадратних метрів даху м‘якою покрівлею. Окрім того, за словами Артура Герасимова, до настання зими планується заміна вікон у квартирах на металопластикові.

IMG_0842

«Будинок, в якому зараз ведуться ремонтні роботи, знаходиться прямо на лінії розмежування та завжди у полі зору бойовиків. Тому режим тиші – найперша та найголовніша умова, за якої будівельні роботи могли розпочатися. До настання холодів ми плануємо замінити вікна у квартирах. Я хочу зауважити, що в жодному разі жителі Майорська не залишаться без нашої підтримки, бо громадяни України живуть по обидва боки лінії розмежування.

Саме тому і в Верховній Раді, і в Адміністрації Президента, і на міжнародній арені щодня ведеться копітка робота із визволення окупованих територій. Хочу також зазначити, що Україна та Президент наполягають на необхідності вводу миротворців на всій території ОРДЛО, що призведе до швидшого настання миру та звільнення українських земель», – зауважив Артур Герасимов.