DOmm9JbW0AANMC9

ВР прийняла за основу зміни до Податкового кодексу щодо збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році

За відповідний проекту Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році, реєстр.№ 6776-д, проголосувало 260 депутатів.

Голова Комітету з питань податкової та митної політики, народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ніна Южаніна, виступаючи з парламентської трибуни, пояснила, що ВР розглядає законопроект, який є базою для бюджету України на 2018 рік.

«З технічної частини поєднання акцизів на тютюнові вибори неможливо було зробити без прийняття доопрацьованого закону № 6776-д. Закон спрямований на виконання імперативної норми податкового кодексу щодо індексації ставок податків встановлених в абсолютних значеннях, враховуючи позиції членів Комітету, що є аналізом всіх галузей», – сказала Южаніна.

Вона також зауважила, що галузі звернулися до профільного Комітету щодо того, що при постійному збільшенню ставок акцизного податку на індекс інфляції значно упали обсяги виробництва їх продукції, скоротилися робочі місця.

«Тому, Комітет прийняв рішення в доопрацьованому законопроекті зазначити, що підвищуються всі ставки, крім ставок акцизного податку на спирт етиловий, алкогольні напої, пиво, рентної плати за використання радіочастотного ресурсу. По всім іншим платежам ставка акцизного податку збільшується на індекс інфляції. Тому прошу підтримати законопроект», – відзначила Ніна Южаніна.