medicine_ukr

У 2018 році медицина стане доступнішою і набагато якіснішою для селян – Андрій Шинькович

Сьогодні на вечірньому засіданні Верховної Ради ухвалила проект закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», автором якого виступив Президент України (реєстраційний номер 7117). Відповідне рішення підтримало 280 народних депутатів.

Фракція Партії «Блок Петра Порошенка» закликала народних депутатів підтримати  проект закону.

«Президент України пропонує додатково спрямувати у 2018 році 5 млрд грн на розвиток сільської медицини, – наголосив народний депутат Андрій Шинькович. – Цей закон спрямований на відродження сільської медицини та значно допоможе у ефективному впроваджені нашої медичної реформи в регіонах. Завдяки значним  коштам, вдасться оновити матеріально-технічну базу сільських медичних закладів, включаючи придбання сучасного обладнання та створення комфортних умов прийому пацієнтів. Медицина стане доступнішою і набагато якіснішою для селян».

Народний депутат зазначив, що частину коштів планується спрямувати на виплату гідних зарплат лікарям, забезпечення їх житлом та службовим транспортом. «Якщо наразі є гострий дефіцит медперсоналу у селах, а кваліфіковані спеціалісти незацікавлені у роботі в провінції, то завдяки положенням запропонованого закону №7117 ця ситуація має кардинально змінитись», – підкреслив представник БПП.

«Сільська медицина дійсно потребує докорінного оновлення та осучаснення. Не можна, аби у період медичної реформи по всій країні, «за бортом» залишились малі та віддалені населені пункти. Саме тому фракція Партії «Блок Петра Порошенка» вважає законопроект №7117 вкрай необхідним та буде підтримувати його своїми голосами», – заявив Андрій Шинькович.