Жмеринка_день бухгалтера2

«Солідарність» Жмеринського району привітала з професійним святом бухгалтера Марію Черванчук

Голова Жмеринської районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ірина Осадча від імені партійців району привітала з Днем бухгалтера Марію Черванчук.

Марія Петрівна – бухгалтер із 46-річним стажем.

«Я щаслива, що все своє життя пов’язала з професією бухгалтера. Моя робота хоч і досить складна, але завжди приносила мені радість та задоволення. Специфіка роботи бухгалтера полягає у точності: помилки та похибки  в бухгалтерії неприпустимі. Для когось бухгалтерія – це просто цифри, для мене – це більша частина мого життя», – розповіла Марія Черванчук.

Жмеринка_день бухгалтера

Спілкуючись із головою парторганізації, досвідчений бухгалтер згадувала, як закінчила кооперативний технікум у Львові та за розподілом потрапила у Вінницьку область. Розповідала, що на початку її трудової біографії у 60-х роках працювати було надзвичайно складно, адже користуватися доводилося лише рахівницею, а вечорами працювала при керосиновій лампі. Уже потім настав час калькулятора та комп’ютера.

Жмеринка_день бухгалтера1

«Сьогодні Марія Петрівна на заслуженому відпочинку. Їй – 78. Але вона завжди стежить за новаціями в бухгалтерії та за змінами в суспільно-політичному та економічному житті України. Вона – людина, яка пережила багато змін в країні, тому може дати оцінку реформам, що відбуваються нині», – говорить Ірина Осадча.

«Повністю підтримую пенсійну реформу. Як бухгалтер з багаторічним стажем розумію, що реформа змінить підходи до наповнення Пенсійного фонду і закладе основи зростання пенсій. Нова пенсійна система забезпечить підвищення пенсій для 9 млн пенсіонерів. Відійшла у минуле пенсія по 949 гривень. Із 1 жовтня – мінімум – 1452 грн. Тепер уже не буде зрівнялівки. Результат пенсійної реформи я відчула на собі. З жовтня моя пенсія збільшилася на 1 тис., для мене це дуже суттєво. Вважаю, що це справедливо, коли людина, яка має більший трудовий стаж, отримує більше», – зазначила Марія Петрівна.