3

Сім міні-проектів презентували на Кегичівщині

На Кегичівщині відбулися урочистості з нагоди відкриття семи міні-проектів – переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» за участі депутата Харківської обласної ради від БПП Андрія Хвесика та голови фракції БПП у Кегичівській райраді Романа Гончарова.

У 2017 році обласною конкурсною комісією було визнано переможцями 15 міні-проектів від Кегичівського  району, з них 7 урочисто відкрили 10 листопада.

1

У рамках міні-проекту «Дитячий ігровий майданчик» реалізувалася мрія дітей села Лозова мати можливість бавитися на яскравих гірках та гойдалках у рідному селі.

Завдяки реалізації проекту «Культурний центр села – осередок  спілкування» вдалося провести заміну покрівлі Лозівського сільського клубу № 1, а в Лозівському сільському клубі №2 шляхом втілення в життя проекту «Збережемо тепло – збережемо здоров’я дитини» проведено заміну вікон на енергозберігаючі.

4

Два міні-проекти було втілено в життя на території Бесарабівської сільської ради. Тепліше та затишніше стало в Бесарабівському ЗНВК завдяки капітальному ремонту системи опалення, що проведено в рамках реалізації проекту «Тепло і затишок – у країну знань», а завдяки міні-проекту «Щасливе дитинство – старт у майбутнє» у с. Коханівка встановлено сучасний ігровий дитячий майданчик.

На міні-проект «Енергозберігаючі заходи в Антонівському сільському клубі» було виділено 163880 грн. Свою «Краплинку щастя» у вигляді дитячого ігрового майданчика отримали діти села Парасковія завдяки реалізації однойменного проекту.

5

Роботи щодо реалізації міні-проектів – переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у Кегичівському районі продовжуються.