voda-donbassa_1

Лубінець: Виділення 1,8 млрд гривень для “Вода Донбасу”- початок вирішення проблеми питної води у регіоні

Про це, під час брифінгу у Верховній Раді, зазначив народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Дмитро Лубінець. 

Він нагадав, що на цьому тижні парламент проголосував зміни до Державного бюджету 2017 року , а саме підтримали  законопроект 7258 , яким було перерозподілено 13 млрд.грн.

“Левову частку цих коштів, 7,6 млрд. грн., виділено для Донецької області. Зокрема, 1,8 млрд. грн. – на підтримку комунального підприємства “Вода Донбасу” для того, аби вони продовжували свою роботу  в 226 населених пунктах”,- підкреслив політик. 

Лубінець висловив подяку всім колегам по фракції, які ініціювали виділення зазначеної суми для підприємства “Вода Донбасу”, розуміючи важливість його безперебійної роботи.

“Наразі проблема з питною водою досить гостро стоїть в Донецькій області. Виділення  цих коштів – правильний крок в напрямку вирішення цієї проблеми”,- підсумував Дмитро Лубінець. 

Також народний депутат подякував угорському підприємцю-меценату  Золтану Хорвату, який виділив понад 1 млн. грн. допомоги для дітей з зони АТО.

“Завдяки цій людині,  ми вже побудували дитячий майданчик в місті Волноваха і напередодні різдвяних свят маємо в планах приїхати до дітей із зони АТО з подарунками. Це гарний і красномовний приклад україно-угорських відносин”,- резюмував народний депутат. 

Нагадаємо, днями координатор системи Організації Об’єднаних Націй та координатор з гуманітарних питань в Україні Ніл Вокер висловив стурбованість активізацією бойових дій поблизу об’єктів інфраструктури, зокрема, об’єктів водо-, електро- та газопостачання у Донецькій області, в результаті чого більше  1,1 млн людей, які проживають вздовж лінії зіткнення, можуть залишитися без водопостачання та опалення.