IMG_6946

Юрій Гринів: Ми – єдина команда, яка бере на себе політичну відповідальність за розвиток територіальних громад на Львівщині

З ініціативи Львівської територіальної організації партії “Блок Петра Порошенка «Солідарність» сьогодні відбулася прес-конференція щодо результатів виборів ОТГ, які відбулися 29 жовтня 2017 року.

IMG_6936

«Перемога так просто не дається. Спочатку була сформована сильна авторитетна команда, послідовна системна агітаційна робота. Кандидати на голів ОТГ – це висококваліфіковані та авторитетні у своїх регіонах люди. Не тільки у Львівській області, а й в інших регіонах України головами ОТГ стали кандидати, які йшли за підтримки партії «БПП «Солідарність». Я всіх новообраних голів вітаю. Тож ми декларуємо, що ми єдина команда та беремо на себе політичну відповідальність за розвиток територіальних громад на Львівщині», – заявиви голова Львівської ТОП «БПП «Солідарність» Юрій Гринів.

У заході взяли участь новообрані голови семи об’єднаних територіальних громад Львівщини, які перемогли на виборах як кандидати-самовисуванці за підтримки партії «БПП «Солідарність». Зокрема очільник Великомостівської міської громади Ярослав Ройко, Волицької сільської громади – Марія Дик, Воютицької сільської громади – Михайло Яремко, Підберезцівської сільської громади – Василь Коваль, Рудківської міської громади  – Іван Лозинський, Славської селищної громади – Володимир Бега та Солонківської сільської громади – Віталій Ткачук.

Усі голови ОТГ подякували своїм виборцям за довіру та запевнили, що активно працюватимуть над розвитком очолюваних ними громад. Передовсім це залучення інвестицій, ремонт доріг, питання водопостачання та водовідведення, будівництво шкіл та садочків, реконструкція бібліотек та будинків культури тощо.

«Наш депутатський корпус буде правою рукою та фундаментом подальшої роботи наших голів ОТГ задля подальшої співпраці, економічного зростання та розвитку регіонів»,- підсумував Юрій Гринів.