шмушкович_фото

Одеська область: За підтримки партії на Одещині перемогли 8 з 11 кандидатів на посаду голови ОТГ

Представники партії «БПП «Солідарність» в Одеській області підбили підсумки виборів в об’єднані територіальні громади Одеської області в ході прес-конференції, а також представили обраних голів територіальних громад та розповіли про майбутню роботу і подальші зміни в регіоні.

шмушкович_фото2

За результатами виборів, які відбулися 29 жовтня 2017 року в 11 об’єднаних територіальних громадах Одеської області, впевнену перемогу здобула партія «БПП «Солідарність». За підтримки партії перемогли 8 з 11 кандидатів на посаду голови ОТГ. Кандидати, яких підтримала партія «БПП «Солідарність» виграли у Куяльницькій, Знам’янській, Маякській, Вилківській, Шабській, Старокозацькій, Дальницькій і Авангардівській ОТГ.

шмушкович_фото4

«Такий результат свідчить про те, що люди відчули перші результати реформи децентралізації, яка дає більше можливостей для роботи на місцях, і як я казав, що перші громади, які стануть на цю дорогу, будуть прикладом для всіх інших», — заявив голова Одеської міської організації партії «БПП «Солідарність» Михайло Шмушкович.

За його словами, найбільш жорстка політична боротьба спостерігалася у Вилківській і Шабській ОТГ. «У Шабській громаді брав участь голова районної ради від «Опозиційного блоку» і героїчно посів третє місце, а у Вилківській була досить жорстка боротьба, так як наша партія вела вибори в опозиції, ми боролися проти чинного мера»,- розповів Шмушкович.

У свою чергу, голова Одеської обласної ради, член партії «БПП «Солідарність» Анатолій Урбанський зазначив, що в ОТГ, де  виграли підтримувані президентською політичною силою кандидати, буде стійка більшість, яка допоможе реалізувати їх передвиборну програму.

«Наскільки я поінформований, то у всіх цих територіальних громадах вже попередньо проведені переговори з демократичними силами, там буде стійка більшість, яка буде допомагати просувати ті завдання, з якими йшли на вибори», — підкреслив Урбанський.