2017-11-02-AE__4549-resized

Голови ОТГ Київщини: Пріоритетом для області є будівництво доріг, створення робочих місць та розвиток соціальної інфраструктури

Три найбільші проблеми, які будуть вирішувати новостворені громади на Київщині, – це будівництво доріг, створення нових робочих місць та розвиток соціальних об’єктів – шкіл, ФАПів, дитячих садочків, центрів адміністративних послуг. Саме реформа децентралізації дає громадам ресурси і повноваження для реалізації цих планів,  відкриває значні перспективи для відродження та розвитку сільських і селищних громад. Про це на прес-конференції у Києві заявили новообрані голови ОТГ з Київської області, які висувалися партією «БПП «Солідарність» або йшли за підтримки партійних штабів.

2017-11-02-AE__4582-resized

«Ми багато років чули про передачу повноважень на місця. Але тільки команда Президента реально дала старт цій реформі. І гроші, і повноваження прийшли у громади. І ми на конкретних прикладах тих, хто вже об’єднався, побачили, що це працює. Громади будують соціальні об’єкти, створюють нові робочі місця, стимулюють молодь залишатися у селі. Живуть і розвиваються», – говорить новообраний голова Фурсівської сільської ОТГ Микола Фурсенко.

2017-11-02-AE__4620-resized

«Партія «БПП «Солідарність» – це та політична сила, яка від початку послідовно впроваджувала реформу децентралізації. Її депутати підтримували усі необхідні закони. Активісти проводили тренінги у громадах. Тому логічно, що саме її кандидатів найбільше підтримують люди», – переконаний новообраний голова Дівичківської сільської ОТГ Тимофій Девко.

2017-11-02-AE__4662-resized

«У нас попереду – великі плани. Бо перемога на виборах – це лише початок шляху. Я переконана, що через рік наші громади зможуть показати всім реальні реалізовані проекти. Я переконана, що Київська область активізує створення ОТГ, а ми готові ділитися з колегами з інших громад своїм досвідом об’єднання», – говорить новообрана голова Медвинської сільської ОТГ Світлана Плаксун.

2017-11-02-AE__4724-resized

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» отримала переконливу перемогу на виборах в ОТГ 29 жовтня 2017 року: 114 новообраних голів ОТГ по всій Україні, 112 депутатів у міських ОТГ і загалом 893 депутати ОТГ представлятимуть партію у нових об’єднаних територіальних громадах.