2

На Сумщині п’ять із семи кандидатів на голови ОТГ від БПП перемогли на виборах

Кандидати від БПП здобули переконливу перемогу на виборах в ОТГ. Так, Тамара Марусиченко в Дубов’язівській ОТГ набрала 38,3%, Роман Бублик в Чернеччинській ОТГ отримав 66,7%, Сергій Шило в Коровинській ОТГ – 67,2%. Кандидати на голови ОТГ, які йшли за підтримки «БПП «Солідарність», отримали наступні результати: Володимир Лукаш в Степанівській ОТГ – 81,7%, Наталія Перетятько в Комишанській ОТГ – 94,2%.

Сумська територіальна організація партії «БПП «Солідарність» підбила підсумки виборів в ОТГ, які відбулися 29 жовтня. «Беззаперечна перемога кандидатів на голови ОТГ від БПП по всій Україні – це відмінний показник підтримки президентської партії та курсу, який проводить президент Петро Порошенко. Не виключенням стала і Сумщина, де кандидати від БПП здобули переконливу перемогу, а саме в 5 з 7 ОТГ, де брала участь партія», – наголосила керівник секретаріату Сумської територіальної організації «БПП «Солідарність» Марина Нагорна.

1

Щодо виборів в Сумському районі, які відбувалися на території Верхньосироватської та Степанівської ОТГ, про ситуацію розповів голова Сумської райради Вадим Акпєров. «Загалом вибори відбулися без значних порушень, згідно чинного законодавства. Радує те, що в Степанівській ОТГ переміг Володимир Лукаш, якого районна влада підтримувала ще, коли той обіймав посаду Сепанівського сільського голови. Те, що Володимир Лукаш переміг з відривом в майже 10 разів від свого найближчого опонента, свідчить про його беззаперечну підтримку з боку громади», – наголосив Вадим Акпєров.

Також проходили вибори в Охтирському районі, де в Чернеччинській ОТГ переміг кандидат від БПП Роман Бублик, який нині обіймає посаду голови Охтирської райради. За його словами, Охтирщина попередні роки спостерігала, як змінюється життя на краще в новостворених громадах на Сумщині, тому активно долучилася до процесу децентралізації. «Особисто мені було просто вести передвиборчу компанію, тому що я, як провладний кандидат, знав чітко, що обіцяне мною людям буде виконано», – наголосив Роман Бублик.

Своїми враженнями від виборів в Недригайлівському районі, а саме в Коровинській ОТГ, поділилася депутат фракції «Солідарність» в Сумській облраді Віра Лаврик. За її словами, наразі жителі Недригайлівщини покриті громадами повністю, за виключенням Тернівської ОТГ, яка готується до виборів. «Сергій Шило, який дві каденції підряд був головою Коровинської сільради, довів, що він гарний управлінець, господарник, тому й здобув підтримку більшості громади. Успіх територіальної громади залежить напряму від тієї людини, якій довіряють, яку підтримують», – зауважила Віра Лаврик.

Підбиваючи підсумки виборчої компанії, Марина Нагорна наголосила, що всіх кандидатів від «БПП «Солідарність» об’єднала одна мета – підтримати реформу децентралізації, яку ініціював Президент, та докласти зусиль, щоби села перетворилися на оновлені сучасні невеличкі європейські містечка.