2

Гліб Пригунов: 18 переможців на посади голів ОТГ від БПП – це результат довіри до реформи децентралізації

Вісімнадцять кандидатів, яких висунула або підтримувала партія «Блок Петра Порошенка “Солідарність” на виборах в об’єднаних територіальних громадах Дніпропетровської області отримали підтримку виборців.

За словами члена Центральної ради партії Гліба Пригунова, такий результат свідчить про те, що жителі регіону бачать позитивні зміни, які відбуваються в громадах, а курс Президента України на децентралізацію дозволяє зробити ще більше. Таку заяву зробив Гліб Пригунов під час зустрічі з новообраними головами.

1

“Вибори показали, що люди вірять у позитивні зміни, вірять владі, адже, наприклад, на Дніпропетровщині з 18 висуванців, яких підтримувала «Солідарність», 9 – діючі представники влади на місцях. Цих людей обрали знову. Про що це говорить? Люди бачать, що такі керівники намагаються максимально ефективно використовувати ресурси, які отримали території, такі керівники працюють на перспективу. Мешканці громад бачать  результати та готові підтримувати таких керівників», – зауважив Гліб Пригунов.

“Один із основних пунктів програми Президента 2020 року – децентралізація, і вона успішно реалізується. Хочу зазначити, що наша область показала кращі результати підтримки кандидатів від БПП по Україні. У Дніпропетровській області у Троїцькій ОТГ Олег Чуприна переміг з результатом 97%. У Любимівській ОТГ Ігор Желябов отримав 93,9% підтримки. Такого немає у жодній області нашої країни”, – зазначив голова фракції “БПП “Солідарність” у Дніпропетровській міській раді Каміль Примаков.

4

Керівник секретаріату Дніпропетровської ТОП Сергій Проценко зазначив, що «робота новообраних голів ОТГ тільки починається і БПП, як міська, так і територіальна організації, готова надавати всіляку підтримку».

За словами міського голови Верхньодніпровська Володимира Калініченка, децентралізація позитивно впливає на розвиток територій, оскільки територіальні громади, особливо об’єднані, отримують в декілька разів більше ресурсів на розвиток.

Володимир Зражевський, голова Межівської ОТГ, зазначає, що вибори відбулися спокійно.”Люди зробили вибір на користь розвитку, бо ми не грали в популізм, а працювали над завданнями Президента України. Об’єднання громади дасть новий імпульс розвитку, адже бюджет збільшиться з нинішніх 12-13 млн гривень до 50-60. Це дасть нові можливості для реалізації серйозних планів уже у недалекому майбутньому”, – переконаний Володимир Зражевський.

“Вибори відбулися, але життя на цьому не закінчується. Швидше навпаки – починається новий етап. Ми готові на місцях об’єднуватися з демократичними силами. Знаємо, що і з їхнього боку є бажання спільно з БПП покращувати життя у кожному населеному пункті, розвиваючи інфраструктуру, створюючи умови для залучення інвестицій, для сталого розвитку громади”, – зазначив Гліб Пригунов.