viber image(1)

Новоутворені ОТГ на Херсонщині отримають максимальну підтримку «Солідарності»

На прес-конференції за участі народного депутата від БПП Олександра Співаковського, депутата обласної ради від «Солідарності» Юрія Сидорця, керівника секретаріату Херсонської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олексія Шуригіна та новообраних голів Іванівської ОТГ Дебелого Віктора, Високопільської ОТГ Застави Руслана, Любимівської ОТГ Коновалова Сергія, Станіславської ОТГ Желуденко Володимира, Білозерської ОТГ Чередник Антоніни і Бехтерської ОТГ Бурака Михайла підвели підсумки виборів на Херсонщині.

Люди підтримали реформу децентралізації і обирали лідерів, які здатні розвивати свої громади. 6 із 10 новообраних голів ОТГ на Херсонщині – кандидати, яких підтримувала партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

DSC_0371

«Ми йшли на ці вибори з гаслом підтримки реформи децентралізації. Наша перемога є свідченням підтримки політики децентралізації, яку започаткував Президент Петро Порошенко. Перемога БПП – це підтримка українцями курсу на децентралізацію, який ініціював Президент», – зазначив Олексій Шуригін.

Найкращою агітацією на цих виборах стали успішні приклади громад – Кочубеївська, Каланчацька, Великокопанівська та Музиківська. Завдяки отриманим внаслідок децентралізації коштам та повноваженням ОТГ будують нові дороги, ремонтують дитячі садочки, школи та лікарні. Також новостворені громади успішно впроваджують заходи з енергозбереження, вирішують проблеми з водопостачанням та поповнюють матеріально-технічну базу.

viber image

«Децентралізація має повернутися до простого принципу – підтримувати людей, які розділяють спільні цінності. У свою чергу люди, яких обрали головами ОТГ, продовжать працювати з нашою політичною силою. БПП надасть максимальну підтримку новообраним головам ОТГ, адже це люди, які взяли владу та відповідальність на місцях», – наголосив народний депутат України Олександр Співаковський.