234706

Міжнародні санкції змушують Кремль іти на поступки у питанні миротворців – Ігор Кононенко

На цьому в ефірі телеканалу «112 Україна» наголосив Перший заступник Голови фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ігор Кононенко.

«За оцінками експертів ООН, втрати Росії від міжнародних санкцій досягли $60 млрд. Це відчутна цифра навіть для такої держави як Росія. Зважаючи, що ця цифра збільшується, Москва вимушена іти на поступки у питанні введення миротворчої місії в окупованих районах Донецької і Луганської областей. Це є спільне досягнення української влади, дипломатії та наших європейських та американських партнерів», – сказав Ігор Кононенко.

Коментуючи ухвалення  ПАРЄ  рекомендацій Україні щодо мовної статті українського закону «Про освіту», Ігор Кононенко наголосив, що рекомендації будуть вивчені та враховані. «Наразі необхідно дочекатися висновків Венеціанської комісії. Можливо, у змінах чи поправках до Закону Президент України або Уряд чи народні депутати внесуть пропозиції і ми вирішимо це питання», – зазначив політик.

Народний депутат зауважив, що виступ угорської делегації в ПАРЄ, з критикою Закону України «Про освіту», був направлений всередину країни, де зараз іде  передвиборча кампанія. «Але цей виступ використали ті сили, які зараз працюють в інтересах Росії проти України. Треба також враховувати, що резолюція ПАРЄ, до якої увійшло декілька жорстких поправок, які нас не влаштовують, були прийняті на засіданні мовного комітету з перевагою лише в один голос», – нагадав народний депутат.