футбол_НУОЮА5

За підтримки депутата від БПП в Одесі відбулися фінальні матчі загальноміської футбольної Ліги дворових команд

За підтримки депутата Одеської обласної ради від партії «БПП «Солідарність» Андрія Івашова відбулися фінальні матчі загальноміської футбольної Ліги дворових команд «Наші Черемушки».

футбол_НУОЮА8

У фіналі сезону 2017 зустрілася команда з Черемушок «Габбала» і любителі футболу з села Петрівка. У запеклій боротьбі з рахунком 6:2 чемпіонами стали хлопці із спального району обласного центру. Третє місце отримав «Атлетик».

Як розповів депутат, за чотири роки існування чемпіонат з районного переріс у загальноміській. «У цьому році взяли участь 10 команд. У 2014-му починали як чемпіонат серед команд Черемух, зараз переросли у загальноміські змагання. У нас грають команди з Таїрова, Приморського району. Навіть долучилися хлопці з області, села Петрівка», – говорить Андрій Івашов.

футбол_НУОЮА9

За правилами чемпіонату участь у ньому беруть виключно дворові команди. А починаючи з 2014 року свій футбольний талант показали півтисячі міських хлопчиків і дівчаток. «Це дуже хороший турнір. Ліга стає все більш професійною, рівень зростає. В минулому році ми були на останньому місці, а зараз ось стали чемпіонами», — поділився воротар команди-переможниці Ярослав Гринько, який отримав звання «Кращий голкіпер сезону».

Участь у чемпіонаті безкоштовна. Громадська організація «Наші Черемушки», що заснувала чемпіонат, забезпечує учасникам умови для гри, суддівський і тренерський склад, кубки та призи. Організатори Ліги запрошують  всіх одеситів від 10 до 18 років взяти участь у зимовому чемпіонаті з футболу в одному з залів міста.