17161082_303

Володимир Ар`єв: Більшість в ПАРЄ не готові йти назустріч російському шантажу

Про це повідомив Голова української делегації в ПАРЄ, народний депутат фракції Партії «Блоку Петра Порошенка» Володимир Ар`єв на свої сторінці в Facebook, коментуючи підсумки засідання Загального комітету Парламентської асамблеї Ради Європи і Комітету міністрів Ради Європи , де не змогли ухвалити рішення про створення робочої групи з реформування РЄ, що передбачає повернення делегації Росії.

«Отже, підсумок: бліцкріг-сценарій по РФ в ПАРЄ поламали спільними зусиллями. Але будемо дуже пильними. Дякую українській делегації! Знову довели, що лише спільні дії дають результат. Ми з Оленою Сотник та Григорієм Логвинським вчора билися на Спільному комітеті щоб запобігти реалізації швидкого сценарію. Вдалося – більшість не готові іти назустріч російському шантажу, що керівники РЄ в розмовах зі мною визнали одразу по закінченню засідання…», – заявив Ар`єв.

Він також зауважив, що від Генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда сьогодні вимагали жорсткої позиції на перемовинах в Москві і взагалі подати в суд на РФ через несплату внесків.

«Атмосфера змінюється. І змінюється не сама по собі, а через спільні дії і синергію українців в РЄ», – додав Ар’єв.