22406282_1693737720636515_4653542608745912757_n

Пацкан: Проведення акції «Самовизначення для Закарпаття» може ще більше напружити стосунки між Угорщиною та Україною

Про це  народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Валерій Пацкан заявив  на сторінці Facebook.

“…в столиці Угорщини заплановане проведення одіозної політичної акції «Самовизначення для Закарпаття» і така ініціатива не може не турбувати. Я на всі 100% переконаний, що подібного розхитування не треба ані закарпатським українцям, ані закарпатським угорцям. На щастя, організовує його не провладна партія Угорщини, а сумнозвісний «Йоббік» – праворадикальна націоналістична партія, чиї зв’язки з Кремлем, думаю, вже ні в кого не викликають сумнівів”,- написав парламентар.

“Тим не менше, проведення такої акції від політичної сили, яка, все ж таки, користується підтримкою частини громадян Угорщини, є тривожним дзвіночком і потенційно може ще більше напружити стосунки між Угорщиною та Україною, які зараз і так не найсприятливіші через непорозуміння щодо нового Закону України про освіту”,- підкреслив політик.

“Я б дуже хотів, щоб Уряд Угорщини відреагував на цю подію та висловив публічну незгоду з акцією. Будь-які непорозуміння можна вирішити шляхом діалогу, однак, подібні недружні кроки здатні лише поглибити конфлікт”,- резюмував народний депутат.