22406048_1723507167690777_335317768109264971_n

Ірина Суслова: Важливо, аби до боротьби з сексизмом долучалися саме чоловіки

Про це на сторінці у Facebook заначила народний депутат фракції Партії ” Блок Петра Порошенка”, Голова підкомітету з питань гендерної рівності і недискримінації Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Ірина Суслова.

“Дякую колегам-чоловікам за підтримку акції “Україна без сексизму”. Важливо, щоб до боротьби із цим ганебним явищем долучались саме чоловіки. По-перше, вони самі нерідко стають об’єктом сексистської реклами, хоча часто цього не помічають, а, по-друге, культ маскулінності домінує в сексистській продукції та висловлюваннях й тому адекватна позиція чоловіків демонструватиме, що здорових сил в суспільстві набагато більше, ніж здається з першого погляду”,- зауважила політик.

“Загалом, і для чоловіків, і для жінок буде корисно знати основні прояви сексизму, які, на жаль, ми часто сприймаємо як норму. Отже, перше, оголення  всього тіла жінки/чоловіка чи його інтимних частин у візуальних зображеннях, поміщення їх в такий контекст, які створюють уявлення про підлеглість жінки чоловіку або навпаки. Друге, трактування  жінки або чоловіка не як особистості, а як об’єкту, яким можна розпоряджатися. Третє, відтворення гендерних стереотипів від так званої “жіночої логіки” до уявлень про чоловіка як про живий “банкомат”. Обізнаний – значить озброєний. Чим більше знатимемо про сутність проблеми, тим ефективніше та швидше зможемо її вирішити”,  – зазначила Ірина Суслова.