120

У Дніпрі партійці передали дитячій лікарні необхідні речі

Партійці Дніпра за дорученням народного депутата, голови Дніпровської міської організації партії «БПП «Солідарність» Тетяни Ричкової  побували у дитячій лікарні №3, куди  передали необхідні медзакладу речі. Дізнавшись про те, що маленькі пацієнти, серед яких є і діти переселенців, мають потребу в памперсах та пелюшках, вони придбали необхідне.  Засоби дитячої гігієни у лікарню відвезли заступник голови міського осередку партії Геннадій Бутенко та голова Шевченківської у місті ради, очільник  фракції «БПП «Солідарність» Артем Атаманенко.

118

«Допомагати дітям  – найперший обов’язок дорослих.  Коли  почули про це питання, не могли залишитися осторонь, адже у маленьких пацієнтів медзакладу має бути усе необхідне, аби вони скоріше одужували», – зазначив Геннадій Бутенко.

«Одним із пріоритетів роботи Шевченківської райради, партійців БПП, що є її депутатами, є системна допомога тим, хто її потребує – учасникам АТО, переселенцям, родинам, що опинились у складних життєвих обставинах. Також ми постійно опікуємося багатодітними і малозабезпеченими сім’ями, відвідуємо ці родини»,  – каже Артем Атаманенко.

Нагадаємо, що міська «Солідарність» постійно підтримує сім’ї  із дітьми. Зокрема, влітку партійці допомогли пайками та корисними речами юним подорожнім із с. Первомайське, що на Донеччині, які їхали на відпочинок у Карпати. А у рамках проекту «Веселий калейдоскоп» для маленьких глядачів із віддалених куточків міста проводять циркові вистави.