0f78532892c9cd9c905597b13c1c32b3

Ірина Луценко: В законопроекті про відновлення Донбасу визначено Росію як агресора

Про це народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Представник Президента України у ВР Ірина Луценко заявила  під час брифінгу у ВР.

Вона повідомила, що до четверга буде зареєстрований законопроект про стратегію відновлення територіальної цілісності України та звільнення Донбасу.

«В законопроекті визначено Росію як агресора. Також визначено, відповідно до 51 статті статуту Організації Об’єднаних Націй, що наші дії будуть оцінені не як антитерористична операція, а як самооборона держави, що  дає можливість вводити війська, застосовувати збройні формування в будь-який період на невизначений термін, доки самооборона буде відбуватися.

Крім того, вводяться повноваження Президента на розгляд ВР щодо можливості введення надзвичайного, військового стану. Додаткові повноваження надаються Міністерству по реінтеграції Донбасу на тимчасово окупованих територіях. Вводиться об’єднаний штаб, механізми, які дадуть можливість реінтегрувати і поступово повернути інфраструктуру, майно, землі у власність України», – відзначила Луценко.

Парламентар додала, що після включення до порядку денного зазначеного законопроекту, у ВР відбудеться широке обговорення основних положень.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers