img

У Пирятинській ОТГ відкрили ЦНАП

У Пирятині відбулося офіційне відкриття Центру надання адміністративних послуг, який працював у тестовому режимі з 7-го серпня. Згідно з затвердженим переліком, 4 адміністратори  ЦНАПу надають 109 видів адміністративних  та муніципальних послуг. Створено віддалені робочі місця (адміністратори старостатів) у Калиновомостівському та Олександрівському старостатах, що дає можливість отримувати послугу за місцем проживання. Днями роботу ЦНАПУ проінспектувала голова районного осередку партії «БПП «Солідарність», депутат міської ради Аліна Мірошніченко.

21768135_1396627370386375_4096521297643962321_n

«Сьогодні відвідала ЦНАП Пирятинської міської ради. Перше враження: потрапила у майбутнє. Зустріли мене посмішки чарівних працівників центру надання адміністративних послуг. Мені розповіли про відділи та послуги, надали консультації, на всі поставлені питання я отримала вичерпні та зрозумілі відповіді. Вразив, як будь-яку жінку, дитячий куточок – це так мило, коли мама приходить з малям за довідкою, а дитя може спокійно бавитися іграшками та розмальовками, поки мама зайнята.

І це ще не все – у вбиральні є сповивальний столик: вперше такі зручності я зустрічаю в Пирятині в подібних установах. Також у ЦНАПі є термінал Приват Банку… До речі, черг немає. Загалом атмосфера у закладі дуже комфортна: живі квіти, кулер з водою, достатньо місць для очікування, електронна черга, привітний персонал – у таких умовах, мені здається, хотів би кожен працювати. Я пишаюсь тим, що наше місто крокує в ногу з часом», – прокоментувала Аліна Мірошніченко.