unnamed

Сокальська «Солідарність» візьме участь у виборах до ОТГ

25 вересня на загальних зборах Сокальської районної у Львівській області організації партії «БПП «Солідарність» відбувся другий етап конференції напередодні перших місцевих виборів до Великомостівської ОТГ. Рішення про участь у виборах було прийнято 24 вересня.

Голова Сокальської районної організації партії Олег Фенчин розповідає, що на посаду голови Великомостівської громади партія підтримує кандидатуру Ярослава Ройка. «Знаємо цю людину дуже давно як чудового фахівця і організатора. Сподіваємося, що йому вдасться реалізувати свої вміння і знання на благо територіальної громади», – заявив Олег Фенчин.

unnamed (2)

На конференції обрали робочі органи, визначили регламент роботи і процедуру голосування, підтримали кандидатуру на посаду голови і делегували кандидатів у депутати по всіх 26 виборчих округах.

Делегати конференції з міста Сокаля і Великих Мостів, сіл Бутини, Пристані, Реклинця, Двірці, Шишаків розглянули питання про роботу місцевих осередків партії та делегування представників партії до Великомостівської територіальної виборчої комісії.

unnamed (3)

Головуючим на загальних зборах був Богдан Шклянка, секретарем – Роман Запісоцький, головою лічильної комісії – Ірина Гриценко, головою мандатної комісії – Іван Пелип. На конференції також був присутній представник місцевої ТВК.