яськи8

Партійці з Одеської області організували свято для мешканців ОТГ

Представники партії «БПП «Солідарність» у Біляївському районі організували свято з нагоди 237-ї річниці заснування села Яськи. Об’єднана громада двох сіл Біляївського району – Яськи та Троїцьке – урочисто відзначили своє свято. Центр села у цей день був прикрашений кульками та прапорами, на площі біля сільради спорудили трибуну, а навколо відкрився ярмарок з каруселями та гірками для дітей.

яськи2

«Троїцький і Яськівський осередок партії найбільш згуртовані, патріотичні і працьовиті у всьому Біляївському районі. У цієї територіальної громади, яка нараховує близько 11 тисяч населення, велике майбутнє. Тут є цілеспрямований керівник, злагоджена робота депутатського корпусу та найголовніше – підтримка людей. Не багато керівників сіл можуть похвалитися такою підтримкою. Володимир Курко дійсно дуже діловий і патріотично налаштований керівник», – зазначив голова Біляївської районної організації партії «БПП «Солідарність» Олег Мішаглі.

яськи4

Об’єднання громад цих двох великих сіл сталося близько півроку тому. За цей невеликий термін керівнику громади Володимиру Курку, який обирався від БПП, вдалося відремонтувати Яськівський дитячий садочок, а в Троїцькому ремонт дошкільного закладу ще триває. Роботу нового голови можна одразу оцінити за якістю доріг. У селах вдалося відремонтувати близько 14 кілометрів покриття, в планах ремонт ще кількох ділянок.