19059434_1455821644483430_2773393562289560804_n

До Дня міста в Кам’янському відремонтували парк, Палац культури та інші інфраструктурні об’єкти

До святкування 267-ї річниці з Дня заснування міста в Кам’янському відкрили оновлені інфраструктурні об’єкти. Зокрема, у Південному районі міста відкрили новий дитячий садок «Квіточка», клуб і спортивний комплекс, оновлений парк за Палацом культури «Хімік». Після десятирічної перерви почав функціонувати Палац культури імені Горького. Створено нову зону відпочинку – «Парк щастя» на 5-му мікрорайоні лівобережжя. А головним подарунком містянам стало відкриття парку культури та відпочинку, де останні шість місяців тривав капітальний ремонт.

SONY DSC

«До Дня міста ми відкрили багато важливих культурних та соціальних об’єктів. Виконано величезній об’єм робіт. Дитячий садок на базі навчально-виховного комплексу №37 перебудували з колишніх пришкільних майстерень, тепер у ньому повноцінно функціонують три групи. У новому спортивному комплексі функціонуватимуть різні секції для дітей та дорослих. А відремонтований Палац ім. Горького став частиною міського академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки і має назву «Нова сцена», – розповідає мер Кам’янського Андрій Білоусов.

Найбільше змінилася територія міського парку. Вона поповнилася новими сучасними атракціонами. Відтепер у парку функціонують 5 чудових фонтанів та штучне водоймище. Також тут з’явилися комфортні та затишні зони відпочинку для людей будь-якого віку та різних вподобань: комплекс з атракціонами, прогулянкова зона, куточок для тихого відпочинку та спортивний сектор. Окремої уваги заслуговує сучасний скейт-парк, який одразу отримав почесне звання найкращого в Україні. Для відпочиваючих працюють дві просторі автопарковки. Для маленьких відвідувачів створені сучасні дитячі майданчики, які також пристосовані для дітей з особливими потребами. Важливо, що весь парк буде зручним для тих, хто пересувається на інвалідних візках.

SONY DSC

«Окрасою парку стали незвична лавочка, що не має кінця, та чудова вхідна арка, прикрашена різнокольоровою ілюмінацією. Усі ми любимо наше рідне місто. З кожним роком воно стає все кращим та комфортнішим для людей», – зазначив міський голова.

Реалізація такої великої кількості проектів та відкриття нових інфраструктурних об’єктів стала можливою завдяки збільшенню місцевих бюджетів у результаті децентралізації. Так, згідно статистичних даних, міський бюджет порівняно з аналогічним періодом 2016 року збільшився на 29%.