білоцерковець

Дмитро Білоцерковець: прокуратурою Криму порушена кримінальна справа щодо кандидатів на незаконних проведених виборах у Севастополі

Про це на своїй сторінці у Facebookповідомив народний депутат України з фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Дмитро Білоцерковець.

Він повідомив, що на його депутатське звернення прийшла відповідь з прокуратури Автономної Республіки Крим.

Зазначається, що справи кандидатів, які брали участь в незаконно проведених виборів так званого «губернатора» в Севастополі, занесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

«Я звернувся порушити кримінальні справи на кандидатів: трьох громадян України – Журавльов І.Г., Єрмаков І.Ф., Кияшко Р.В. – в діях яких простежується кримінальний злочин, передбачений ст. 110 (посягання на територіальну цілісність України) і ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Двох громадян РФ Овсяникова Д.В. і Кряжева Н.М., в діях яких є ознаки кримінальних правопорушень передбачених ст. 110 і ст. 332-1 Кримінального кодексу.

У зверненні також просив покарати двох псевдо-спостерігачів від французьких фашистів Марін Ле Пен, які незаконно перетнули кордон і тим самим порушили ст. 332-1 Кримінального кодексу (Тьєррі Маріані і Ніколя Дюік). Їхні справи також віднесено до ЄРДР.Рано чи пізно зрадники колаборанти і представники РФ будуть покарані», – зазначив Білоцерковець.