іщейкін

Іщейкін: реконструкція лікарень не повинна тривати роками через відсутність фінансування

Про це на своїй сторінці Фейсбук написав народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Костянтин Іщейкін.

«Днями, з разом президентом Національної академії медичних наук, директором Національного інституту серцево-судинної хірургії Амосова, директором Національного інституту хірургії та трансплантології Шалімова оглянули хід робіт у Полтавському обласному кардіодиспансері.   Колеги побачили результати своєї праці – як втілюється проект для Полтавщини, який підтримав Комітет з питань бюджету. Завдяки нашим спільним зусиллям проект став пріоритетним для обласної влади, отримав кілька мільйонів співфінансування до виділених з держбюджету 20 мільйонів гривень», – зазначив політик.

«Оцінили перспективи поліпшення ситуації з серцево-судинними хворобами мешканців Полтавщини. Завдяки комплексу заходів і появі надсучасного кардіозакладу, рівень захворюваності у нас в цій лікарні можна зменшити до 4%», – зауважив політик.

«Нас цікавили два принципових питання – коли реально буде завершена реконструкція і коли заклад прийме перших пацієнтів. Виконавці обіцяють, що наступного року. Хоча на попередньому виїзному засіданні планували на кінець цього року. Не можна такі об’єкти перетворювати на довгобуди», – підкреслив народний депутат.

 

«За підсумками зустрічі вирішили підняти питання перед урядом щодо збільшення ДФРР, щоб такі соціально важливі об’єкти отримували більші обсяги фінансування, щоб люди не чекали роками коли добудують, а була змога здавати їх за рік-два», – резюмував Костянтин Іщейкін.