Барна Олег

Олег Барна: Саакашвілі цікавлять його власні амбіції, а не Україна

Про це на своїй сторінці в Facebookнаписав народний депутат України з фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Олег Барна.

«Михаїл Саакашвілі просто довів, що політика, точніше його персона в політиці, власні амбіції більше цікавлять його аніж вся Україна, український народ, аніж верховенство українського права і не тільки, що є негідним будь-якого політика у будь-якій державі. І це стосується тих всіх політиків, депутатів, котрі сприяли перетину кордону таким незаконним чином. Всі ті, хто кричав із піною в роті про зраду, про узурпацію влади Президентом, про владу олігархів самі поставили себе вище над Законом, злигалися із олігархами та стали клоунами у їх розіграному шапіто», – відзначив Барна.

Депутат зауважив, що в Україні створюється дуже небезпечний прецедент, коли під виглядом боротьби за права людей, за рівність, справедливість нівелюється закон, здійснюються спроби тиску на владу та створюється анархія.

«Спершу окремі ділки, розробивши схеми особистого збагачення через фіктивні закордонні фірми, протиправно ввозять в Україну транзитні авто на єврономерах…. Потім антикорупціонери через акції, брехні, образи лобіюють конкретних осіб на посаду аудитора НАБУ, домагаються вибіркового заповнення е-декларацій та звільнення від декларування тих, хто називає себе антикорупційною совістю нації, грантоїдів та інших, що впливають на формування державних структур. Задля суспільної дестабілізації ці псевдо патріоти доводять верховенство демократії до вседозволеності, анархії, а свободу слова перетворюють у популізм і брехню. Так і руйнується державність, країна, яка перебуває у стані війни.Якщо патріот не поважає державний кордон, то чи він є насправді патріотом своєї, нашої землі?!», – підкреслив Барна.