лалак8

Ігор Лалак: З відкриттям школи здійснилася мрія мешканців декількох сіл

Для жителів сіл Баківці, Бертишів, Трибоківці, Репехів (Новострілищанська ОТГ) відкрили нову школу. Голова Жидачівської районної організації партії «БПП «Солідарність» Ігор Лалак розповідає, що він особисто займався цим приміщенням весь період, коли був сільським головою з 2006 по 2015 роки. «З відкриттям школи здійснилася мрія мешканців кількох сіл і моя особисто. Пишаюсь тим, що мав нагоду починати і закінчувати цей процес разом із громадою. Бажаю школярам добре навчатися і наполегливо йти до своєї мети. Бережіть працю своїх батьків і вчителів, бо ви є свідками нового етапу розвитку наших сіл і держави», – зазначив Ігор Лалак.

лалак1

За кошти, які давали батьки і вчителі, спонсори і народний депутат від БПП Андрій Кіт, у школі зробили котельню, встановили систему опалення і санвузли, провели водопостачання й водовідведення. Зараз приміщення школи – це двоповерхова будівля загальною площею 960 м. кв. Тут розташовано 8 класних кімнат, комп’ютерний клас, бібліотека, медпункт, найбільший в ОТГ спортивний зал. У школі навчаються 82 дитини.

лалак6

Перші кроки до відкриття цієї школи розпочалися у 2007 р. зі звернення до органів влади щодо потреби нового приміщення під навчально-освітній заклад. У 2010 році Баковецька сільська рада ухвалила рішення про прийняття у власність цього приміщення, а з 2010 року розпочалися ремонтні роботи. У 2015 році провели опалення, у 2016-2017 роках тривали внутрішні роботи і благоустрій території. У 2017 році школу здали в експлуатацію.