image (1)

У Кам’янці-Бузькій обговорили хід адмінреформи

У сесійному залі районної ради відбулася інформаційна зустріч на тему «Участь суспільства в прийнятті рішень у громадах» за організації Всеукраїнської асоціації ОМС «Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України» та за участі міжнародних фундацій.

Голова Кам’янко-Бузької районної організації партії «БПП «Солідарність» Тарас Келеберда розповідає, що на зустрічі обговорювалися питання адміністративної реформи та участі громад у прийнятті рішень в ОТГ, підготовка проектів для залучення інвестицій.

image (2)

«Дуже важливо, щоб громада активно брала участь у прийнятті рішень на рівні місцевих рад. По-перше, у такий спосіб відбудеться прямий контакт із депутатами, а по-друге, кому, як не мешканцям окремих населених пунктів, знати, які є нагальні потреби», – заявив Тарас Келеберда.

Участь у семінарі брали представники Міністерства регіонального розвитку та будівництва і провідні експерти. Це, зокрема, Артур Гроссман – представник Міжнародного Фонду Солідарність, Лідія Євтушенко – представниця від Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Андрій Вареник та Олег Дукіс – експерти українсько-польського фонду Паусі, Наталія Ключник та Оксана Петруха від Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних громад України.

image

До розмови також долучилися голови місцевих рад Кам’янка-Бузького району та представники місцевого самоврядування.