granitsa-belarus

Олександр Бригинець: Мета Путіна – взяти білорусів у заручники і підтиснутися до кордонів НАТО по всій довжині кордону

Народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Олександр Бригинець на своїй сторінці в Facebook прокоментував рішення Президента Росії Володимира Путіна про внесення до Державної Думи РФ протоколу до угоди від 3 лютого 2009 р. між Росією та Білоруссю про спільну охорону зовнішнього кордону союзної держави в повітряному просторі і створення єдиної регіональної системи протиповітряної оборони двох країн.

«Підтягнути свої ППС та інші підрозділи до кордону з НАТО (Польщею) – отакою виявилася братня стратегія Кремля щодо Білорусі. Звичайно, Путін вдає, що це через небезпеку від України, бо, зрозуміло, наші бомбардувальники завжди готові стерти Москву з лиця землі. Але реалісти розуміють – мета взяти білорусів у заручники і підтиснутися до кордонів з НАТО по щонайбільшій довжині кордону», – відзначає Бригинець.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers