MUS_4430-43

Роман Шлапак

Роман Шлапак: «Школа стаферів» – це рух до стандартів розвиненої демократії

 

 

Як виникла і втілювалась ідея проведення «Школи політичного стафера»? Чи виправдала вона очікування і якою є перспектива розвитку Школи в майбутньому? Про це говоримо з керівником програми «Школа політичного стафера», заступником керівника секретаріату Територіальної організації партії «БПП «Солідарність» у м. Києві Романом Шлапаком.

- Пане Романе, у назві «Школи політичного стафера» вжито неологізм, що вже саме по собі свідчить про новизну ідеї. Як вона виникла і якою була мета проведення Школи?

- Ідея зародилася ще під час проходження нашою командою партійців тренінгів у IDF Reforms Lab. Ми отримали завдання створити унікальний інноваційний проект і почали з розробки ідеї, а завершили повною методичною схемою програми підготовки партійних працівників, “стаферів”, для всієї партії. Наш проект одержав позитивну оцінку під час презентації в секретаріаті партії великою мірою через його актуальність, адже ми прагнемо проводити не просто ефективну політику, а політику якісну, яка б ґрунтувалася на стандартах розвиненої демократії. Для цього потрібні підготовані партійні працівники і, відповідно, організація їхньої підготовки. Однак втілення проекту на всеукраїнському рівні було б можливе, у кращому разі, лише після відкриття нового Відкритого офісу партії.

Але нам, команді розробників, пощастило, бо втілення проекту підтримав керівник секретаріату Територіальної організації партії Павло Тарасюк. Він зазначив, що вона може бути розвитком Програми стажування, яка успішно відбулася влітку минулого року на базі секретаріату ТОП і провідних місцевих парторганізацій столиці. Відтак після детального обговорення з’явилося розпорядження про реалізацію цього проекту на рівні Територіальної організації партії в м. Києві.

Втілити проект на рівні столиці було непросто, оскільки потрібно було адаптувати проект всеукраїнського рівня, який ми готували в рамках тренінгів у IDF Reforms Lab. Первісний проект зазнав суттєвих змін. Оскільки за два місяці донести до слухача всі модулі було нереально (а саме така тривалість тренінгів закладалася в проекті), то вирішили розділити слухачів на команди, які б спеціалізувалися на чотирьох напрямках: антикризовий менеджер, технолог виборчих кампаній, юрист і медійник.

Мені ідея сподобалась, бо така школа відрізнялася від подібних існуючих – школи політичного лідера, школи помічника депутата чи оратора. Школи ж партійного працівника досі не було. І коли ми розробили напрямки, ідея яких полягала у тому, що після закінчення зі слухачів можна буде набирати команди, готові до практичної  роботи, це зробило проект цілком унікальним.

По суті, це вийшла вдосконалена минулорічна програма стажування, адаптована до нашої ідеї. Ми відібрали 40 стажерів. Досить серйозно підійшли до формування команди організаторів, адже перелік активностей вийшов досить масштабним, а чотири напрямки слухачів проводили заняття одночасно в різних місцях з різними тренерами. Логістикою досить успішно займався Ігор Довжук.

Дуже важливим було запрошення кваліфікованих лекторів. Я вдячний Євгену Кузику за те, що він відповідально поставився до цього непростого завдання. Завдяки досвідченим тренерам і лекторам заняття виявилися дуже цікавими і корисними.

Також непростим було завдання у керівників напрямків, адже саме вони здійснювали відбір слухачів, контроль за відвідуванням та оцінювання. Володимир Серветник відповідав за антикризових  менеджерів, Павло Тарасюк за технологів виборчих кампаній, Руслан Гуцол за юристів, а  Максим Сорокін за медійників. Їхня робота була невід’ємною складовою успішної реалізації проекту.

- В який спосіб відбиралися слухачі школи, адже число охочих значно перевищувало заплановану кількість?

- Так, хоча конкурс на різних напрямках був різним, але в середньому на одне місце претендували троє охочих. Кандидати підбиралися з допомогою структурних підрозділів столичної територіальної організації. Кожен район Києва направляв до нас у середньому більше 10 кандидатів. З них керівники напрямків відбирали слухачів, передусім враховуючи освіту та досвід претендентів, формували групи.

Серед чотирьох напрямків найбільший ажіотаж викликав «Технолог виборчих кампаній», керівником якого був Павло Тарасюк – там був конкурс 4 кандидати на 1 місце.

Підсумовуючи з відгуків слухачів, нам вдалось провести багато цікавих та корисних занять. Наприклад, завершальний майстер-клас для слухачів усіх напрямків проводив радник Президента Олег Медвєдєв.

- Які очікувані результати проведення «Школи політичного стафера»? Йдеться виключно про підготовку працівників для партії «БПП «Солідарність» чи ширше – будь-якої політичної структури?

- Перш за все, випускники школи є кадровим резервом нашої партії. Вони не потребуватимуть додаткового навчання на початку роботи, як інші нові працівники. Другою частиною тренінгів у рамках Школи було стажування в місцевих організаціях партії і більшість стажерів дуже добре проявили себе, застосовуючи набуті теоретичні знання, власну креативність і командний стиль роботи.

Можливо, хтось із випускників Школи в майбутньому опиниться у командах інших партій, але я вірю, що більшість з них залишаться послідовними прихильниками нашої партії.

- Якими є плани на майбутнє? Чи буде продовження «Школи політичного стафера»?

- Думаю, надалі ми будемо проводити таку школу раз на рік, відповідно до планів Територіальної організації партії. Але, крім того, планується ще окрема, поглиблена програма «Школа політичного стафера – вищий рівень». Це продовження цьогорічної школи, куди отримають направлення кращі випускники. Вона включатиме в тому числі стажування в ролі помічників народних депутатів Верховної Ради і депутатів Київради, тому ми плануємо провести її восени, з початком нового політичного сезону.

На закінчення хотів би окремо подякувати Володимиру Серветнику, який придумав назву проекту, що максимально висвітлює його ідею і є цілком унікальною.