otg-konotop-830x495cut_white_space

Красноградські активісти обговорили реформу місцевого самоврядування

У  громадській приймальні Красноградської районної організації партії «БПП «Солідарність» відбувся круглий стіл на тему «Взаємодія влади та громади в ОТГ».

Учасниками круглого столу були депутати міської та районної рад від партії «Солідарність», активісти та мешканці міста. Голова Красноградської районної організації партії «БПП «Солідарність» Олександра Темченко привітала учасників та окреслила співпрацю з громадою в межах ОТГ, розповіла, як спрямувати зусилля на якісні зміни в житті громади.

images

Учасники заходу висловили побажання тіснішої співпраці громадських активістів із владою та громадою, активнішого залучення молоді до органів місцевого самоврядування.

«Ми запрошуємо до участі у круглих столах усіх охочих. Під час цього круглого столу ми побачили небайдужість красноградців до цього питання», – наголосила голова Красноградської районної організації партії «БПП «Солідарність» Олександра Темченко.

На завершення учасниками було обговорено та підсумовано загальні результати круглого столу, визначено шляхи покращення співпраці та активізації громади, а також означені пріоритетні теми для майбутніх зустрічей, що будуть проведені в серпні.