na sajt ED try

У Троїцькому районі з’явиться нова ОТГ

У цьому році в Троїцькому районі з’явиться ще одна ОТГ – Привільська. Об’єднуються дві сільські ради: Привільська та Вівчарівська. За словами голови Привільської сільської ради Валентини Харківської, населення громади буде складати 1 430 мешканців.

«На нашій території працює дуже велике підприємство «Агрофірма «Привілля», яке забезпечує робочі місця для наших людей та сплачує кошти за оренду землі. Громада буде мати понад 24 тис. га землі, також після об’єднання 60% податку на прибуток буде залишатися в нас. Тому забезпеченість нашої громада буде на досить високому рівні», – вважає Валентина Олександрівна.

У Привіллі є середня школа, де навчається близько 100 дітей, працює клуб та будинок культури: «Наші діти займають перші та другі місця на змаганнях з футболу та волейболу». У населеному пункті є амбулаторія, де пацієнтів приймає кваліфікований лікар.

«У минулому році в нашій школі замінили вікна. Це стало можливим завдяки роботі народного депутата від БПП Віталія Курила, який регулярно відвідує Привілля, зустрічається з місцевими мешканцями та знає основні потреби селища».

na sajt ED try

Нагадаємо, що Привільська громада буде вже другою в Троїцькому районі, в цьому році там почала діяти Троїцька ОТГ.«Сильні самоврядні громади – базовий елемент солідарного громадянського суспільства, яке ми будуємо. Творення сильних самоврядних громад наблизить державне управління до європейських стандартів, гармонізує відносини між українськими регіонами й центральною владою, створить ефективні передумови для надходження інвестицій та підвищення якості життя людей», – зауважила керівник громадської приймальні народного депутата України Віталія Курила та партії «БПП «Солідарність» в Троїцькому районі Інна Колєснікова.