1

У Карлівці активісти випускають інформаційний бюлетень, в якому розповідають про децентралізацію

Депутат Полтавської обласної ради від БПП Юрій Тимоха разом із активістами Карлівської районної організації  партії «БПП «Солідарність» ініціювали створення інформаційного бюлетеня «Моя Громада». Одна із основних тем — суть децентралізації та її переваги для новостворених громад.

Крім того, у кожному номері йдеться про важливі події краю, наведено приклади того, як громада вирішує актуальні питання. Є у бюлетені колонки під назвами «Новини Карлівщини», «Інтерв’ю», «Суспільство», «Наші люди», «Господар», «Фокус», «Здоров’я». Видання виходить два рази на тиждень. Тираж – 9 тисяч примірників. Розповсюджують його активісти партії безкоштовно.

Рисунок (4)

«Децентралізація – процес незворотній. Іншого шляху розвитку немає. На прикладі вже створених громад розповідаємо про переваги об’єднання. Наголошуємо, що місцеві проблеми можуть ефективно вирішуватись тільки на місцевому рівні. Раніше ми вже ініціювали кілька громадських слухань, нині ж вирішили створити інформаційний бюлетень.

image-0-02-05-c24e539b1da43eac5ced2d76ec0fe3e995b32d6da2f9f5fa5a5cdc14a791db8e-V

Наприклад, в одному із останніх номерів йшлося про громадське обговорення щодо об’єднання сіл Ланна та Нижня Ланна. Нині ці громади вже готуються до виборів. Тим часом, не чекаючи офіційно затвердженої ОТГ, люди вживають заходи для вирішення актуальних проблем», — розповіла керівник громадської приймальні Карлівської районної організації партії «БПП «Солідарність» Ганна Гора.