співаковський

Співаковський: Я вдячний керівництву країни і моїм колегам за підтримку розвитку Херсону

Про це народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Олександр Співаковський написав на своїй сторінці у Фейсбук

«12 липня 2017 року Кабінет міністрів України прийняв Постанову №463-р якою, за моїм депутатським зверненням, виділив кошти на капітальний ремонт ділянки каналізаційної мережі від ПК-4 у напрямку ПК-2 в районі вул. Паровозної у Херсоні (9,7 млн. грн.) та на термомодернізацію будівлі дитячого садка № 33 по вул. Ладичука, 123 (300 тис. грн)», – повідомив народний депутат.

«Перший об’єкт входить до комплексу робіт по будівництву нашого “історичного” довгобуду – шляхопроводу просп. Адмірала Сенявіна — вул. Залаегерсег. 21 червня 2017 року голова Херсонської ОДА затвердив виправлений проект будівництва мостопереходу, а вже через три тижні спільними зусиллями нам вдалося добитися виділення з державного бюджету коштів на продовження його втілення», – додав політик.

«Збудувати цей вкрай потрібний та соціально значущий для Херсона і херсонців об’єкт нам вдасться саме завдяки спільній командній роботі народних депутатів, Кабінету міністрів, голові Херсонської обласної ради і Херсонської міська рада”, – підкреслив Співаковський.

«Другий об’єкт – дитячий №33. На проведення капітального ремонту в садочку також виділені гроші. Сподіваюсь, що і Херсонська міська влада також долучиться до втілення цього проекту та дофінансує його у повному обсязі», – підкреслив народний депутат.

«Хочу щиро подякувати Уряду, Президенту України, прем’єр-міністру України, колегам-однопартійцям з БПП “Солідарність” за підтримку розвитку Херсона.
І хотів би закликати міську владу, місцевих депутатів бути ще більш патріотичними по відношенню до рідного міста і активніше сприяти його розбудові та розвитку. Давайте діяти як команда. Херсон і херсонці від цього лише виграють», – підсумував Олександр Співаковський.