соловей

Юрій Соловей: 1 млн. грн. буде виділено на капремонт Снятинської районної лікарні

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Юрій Соловей.

«Чи можливо, щоб сільські території витримали конкуренцію з боку міст та зберегли своє населення?
Думаю, що це непросто, але шанси є. В першу чергу для того, щоб це відбулось потрібна робота на селі. Але поряд з цим сільські території повинні мати добру інфраструктуру для прожиття. А це якісні школи, дитячі садочки, будинки культури, доступний швидкісний інтернет, добрі дороги, тощо. Саме тому вже 3 роки поспіль спільно з Урядом прикладаємо зусиль, щоб відновлювати та розвивати інфраструктуру округу», – зауважив парламентар.

«Згідно останнього розпорядження Уряду тільки Снятинський район на соціально-економічний розвиток отримає наступні кошти. Місто Снятин – 1,5 млн. для відкриття єдиного в області відкритого басейну. 250 тис для заміни вікон на енергозберігаючі в ДНЗ “Золотий ключик”, с. Стецева – 300 тис для закупівлі стільців для оновленого будинку культури та його відкриття, с. Тулуків – 550 тис для продовження будівництва дитячого садочку, смт. Заболотів – 600 тис для розвитку спортивної інфраструктури, с. Красноставці – 500 тис для капремонту школи 1-2 ступенів,
с. Тростянець – 250 тис для утеплення фасаду школи 1-2 ступенів», – написав парламентар.

«Крім того Урядом підтримано розподіл коштів Державного фонду регіонального розвитку згідно якого ще 1 млн. гривень буде виділено для продовження капремонту Снятинської районної лікарні. Крім того в планах залучення коштів на поточний ремонт дороги Стецева-Тулуків», – поінформував Юрій Соловей.