467e947-img-2892

Присудження Премії ВРУ найталановитішим молодим ученим сприятиме розвитку вітчизняної науки – Олександр Співаковський

Перший заступник голови комітету з питань науки і освіти ВРУ, народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Олександр Співаковський запропонував парламенту призначити Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2016 рік (реєстраційний номер 6752).

Ініціатива народного депутата має на меті сприяти розвитку вітчизняної науки і техніки, активізації участі талановитих молодих учених у проведенні міждисциплінарних фундаментальних і прикладних наукових досліджень та науково-технічних розробок, стимулювання інноваційного розвитку держави, підвищення престижу наукового працівника та його ролі у суспільстві, підтримку обдарованих молодих вчених.

Проектом Постанови визначаються кандидатури на присудження 20 Премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим. На реалізацію заходів потрібно 400 тис. гривень, які передбачені Державним бюджетом України на 2017 рік відповідно до Постанови Верховної Ради України “Про Премію Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок“.