20182745_1334614213318508_1447698874_n

У Дніпрі за підтримки МРІ відбувся тренінг «Комунікаційні навички для партійних активістів»

Дніпропетровська територіальна організація партії «БПП «Солідарність» продовжує співпрацю з Міжнародним республіканським інститутом. Так, 14 липня відбувся другий тренінг «Комунікаційні навички для партійних активістів», під час якого  тренери IRI – Петро Охотін та Андрій Круглашов – навчили партійців самопрезентації та роботі з меседжем, стратегії роботи «в полі», як нейтралізувати конкурентів, позиціонувати команду, розповіли про особливості внутрішньої комунікації.

«У семінарах IRI беру участь не вперше, і навіть якщо їхня проблематика схожа, інформація завжди подається по-різному. Цього разу хочу виокремити таку тему, як робота із виборцями «в полі», а також поради, як поводитись під час спілкування з журналістами.  Спікери працювали добре, також корисною була ділова гра»,  – зазначив учасник семінару Олексій Алсуф’єв.

20170714_111319

Валентин Пашковський, керівник Новокодацького партійного осередку зауважив, що інформація була цікава і корисна навіть досвідченим партійцям. «З самого початку спікери задали настрій на командну роботу. Повчальною виявилась ділова гра, коли учасників поділили на команди і у кожного була своя роль та завдання. Корисним виявився досвід інших учасників тренінгу, який ми використаємо у своєму районі», – сказав Валентин Пашковський.

Нагадаємо, перший семінар за підтримки IRI відбувся у Дніпрі 25 червня, а на середину серпня заплановано тренінг з ораторського мистецтва.