IMG_4364

На Львівщині розпочалися тренінги з децентралізації для місцевих парторганізацій

У понеділок, 17 липня, у Стрию розпочався тренінг на тему «Децентралізація та місцеве самоврядування». На навчанні присутні партійці Стрийської міської та районної, Жидачівської, Сколівської, Миколаївської районних та Моршинської міської організацій партії «БПП «Солідарність».

Тренер із центрального офісу БПП Ярослав Максимчук розповідає про особливості місцевого самоврядування, повноваження та нові ресурси в ОТГ. «Якщо порівнювати 2015 і 2016 роки за надходженнями до бюджетів ОТГ, то за 9 місяців аналогічного періоду суми складають 0,7 млд власних ресурсів у 2015 і 2,2 млд власних ресурсів у 2016 роках. Тобто різниця очевидна, а це кошти на побудову інфраструктури, утримання адміністративних установ і створення нових робочих місць», – наголосив Ярослав Максимчук.

IMG_4363

Утворені громади також можуть розраховувати на додаткові кошти від Державного фонду регіонального розвитку, які можна спрямувати на розбудову місцевої інфраструктури, соціальних об’єктів, реконструкцію та будівництво доріг тощо.

Аналогічні тренінги будуть проводитися 17-18 липня для активістів місцевих парторганізацій.