20170714_145228

Патріарх Філарет: Альтернативи Петру Порошенку як Президенту немає

14 липня Святійший Філарет, Патріарх Київський та всієї Руси-України прийняв у своїй резиденції представників партії «БПП «Солідарність» Тетяну Ричкову та Павла Тарасюка. У зустрічі взяв участь Патріарший намісник, митрополит Білоцерківський та Переяслав-Хмельницький Епіфаній.

Народний депутат і голова Дніпровської парторганізації Тетяна Ричкова поінформувала Патріарха про процес повноцінного запуску капеленства у Збройних Силах України, розповіла про настрої на передовій та передала Його Святості символічний подарунок – нашийний знак-медальйон військової частини, в якій до загибелі на фронті служив її чоловік Вадим Ричков.

Святійший Патріарх висловив думку, що всі соціальні гарантії капеланів та військових мають бути законодавчо урівняні. «Адже куля не вибирає – капелан ти чи не капелан, а в капеланів є родини, які можуть залишитись без піклування», – зазначив Його Святість. Патріарх зауважив, що лише ті закони діятимуть, які ухвалюються за принципом справедливості.

Перший заступник голови столичної парторганізації «БПП «Солідарність» Павло Тарасюк розповів Святійшому Філарету про акцію зі збору україномовних книг як для київських шкіл, так і для Донбасу. «Ми забезпечили якісними виданнями, в тому числі й духовною та патріотичною літературою, понад 150 шкіл у Києві, а також передали 30 комплектів книг у Луганську та Донецьку області», – розповів він та передав у символічний подарунок Патріарху кілька видань з числа тих, які придбані за партійною програмою «Українські книги – у школи столиці».

20170714_145305

Святійший Патріарх Філарет благословив Павла Тарасюка та його соратників на продовження акції з передачі українських книг на Донбас та підписав Патріарше благословення на виданні «Закон Божий», який входить до комплектів книг програми.

Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату висловив упевненість в перемозі України і зазначив, що сам Бог сприяє цьому. «Адже зараз руйнуються радянські міфи про бандерівців, переселенці, діти, які приїздять на канікули на Західну Україну, бачать, що там живуть не вороги. Окрім того, ми завдяки Петру Порошенку маємо боєздатну армію, воїни налаштовані на перемогу. Тому хочу сказати, що зараз Петру Порошенку як Президенту немає альтернативи, а прагнення дострокових виборів – злочинні. Ми повинні думати не про дострокові вибори, а про збереження держави», – зазначив Святійший Владика.

На згадку про зустріч Святійший Патріарх Філарет, Тетяна Ричкова та Павло Тарасюк зробили пам’ятні фото.