31175

Пріоритетами бюджетної політики України в 2018-2020 роках повинні стати спорт, підтримка молоді та розвиток туризму – Палатний

Про це заявив народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», голова Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму Артур Палатний.

За його словами, на своєму останньому засіданні 12 липня Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму затвердив проект Постанови №6591 про основні напрямки бюджетної політики на 2018-2020 роки, поданий Кабінетом Міністрів України.

Депутати під час розгляду проекту внесли ряд пропозицій щодо розвитку сфери фізкультури, спорту, туризму і молодіжної політики.

Зокрема, при бюджетному плануванні на наступні роки пропонується відновити пільгове довгострокове державне кредитування молодих сімей для будівництва або придбання житла, забезпечити ефективне функціонування дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів через субвенції з держбюджету місцевим громадам, а також передбачити фінансову підтримку розвитку туризму в Україні і туристичної інфраструктури міжнародних транспортних коридорів та магістралей.

Також комітет підтримав прохання Міністерства молоді і спорту збільшити витрати на 210,7 млн ​​грн на ремонт і оснащення баз олімпійської підготовки, придбання інвентарю для спортсменів національних збірних і закупівлю обладнання для Національного антидопінгового центру.