IMG-20170712-WA0008

Парламентський Комітет з питань охорони здоров’я схвалив законопроект 6327 щодо медичної реформи до другого читання – Сергій Березенко

Про це заступник Голови фракції БПП, член Комітету ВР з питань охорони здоров’я Сергій Березенко повідомив після засідання Комітету.

Він відзначив, що «рішення далося дуже нелегко:  коли закінчуються аргументи – починаються демарші. Але Комітет, незважаючи на перешкоди, зміг зібратися і проголосувати. Це історичне рішення! Тепер будемо робити все, щоб  6327 винести у сесійну залу».

«Ми маємо шанс реально запустити медреформу. Була  підготовка у вигляді прийнятого законопроекту 2309а-д, де визначено поняття медичної послуги. А законопроектом 6327 ми впровадимо нову парадигму медичного забезпечення в Україні,» – підкреслив Сергій Березенко.

Він висловив сподівання, що «найближчими роками ми зможемо повністю адаптувати цю систему до українських реалій.  І Національна служба здоров’я (NHS), яка працює в Англії, стане реальністю у нас в Україні: люди будуть отримувати гідні якісні медичні послуги, а лікарі – достойну зарплату».