3

У Карлівському районі дві сільські ради утворять ОТГ

Обговорення щодо об’єднання сіл Ланна та Нижня Ланна Карлівського району тривало не один місяць. У результаті громада вирішила створити ОТГ. Серед ініціаторів громадських слухань з об’єднання були й активісти районного осередку партії «БПП «Солідарність»: депутат обласної ради Юрій Тимоха та депутат районної ради Олександр Солодовник. Нині ж готуються до перших виборів. Тим часом, не чекаючи офіційно затвердженої ОТГ, люди роблять конкретні кроки для вирішення нагальних проблем. Наприклад, днями громада прибирала паркову зону в Нижній Ланні, а це три з половиною гектари.

2

«До прибирання долучилися 80 небайдужих людей. Підтримали таке прибирання й представники партії «БПП «Солідарність». Депутат Полтавської обласної ради Юрій Тимоха також взяв участь у заході. Він працював протягом дня і надав 9 одиниць техніки, а також необхідний інвентар. Працювали і сільські голови Ланни та Нижньої Ланни Олег Сліченко та Валерій Шандиба», — розповіла керівник громадської приймальні Карлівської районної організації партії «БПП «Солідарність» Ганна Гора.

Тимоха

Ганна Гора додає: приклад Ланни та Нижньої Ланни показує один із головних плюсів децентралізації. «Об’єднавшись, набагато простіше вирішувати проблеми, які роками не вирішувалися. Крім того, Юрій Тимоха запевнив, що це не перше і не останнє спільне прибирання. До осені маємо навести лад на території всієї об’єднаної громади», — зазначила Ганна Гора.