IMG_3934

Партійці «Солідарності» взяли участь у Форумі місцевого розвитку

З 23 по 25 червня у Трускавці тривав Форум місцевого розвитку, організований Львівською обласною радою, асоціаціями місцевих рад «Ради Львівщини» та «Єврорегіон Карпати-Україна».

Керівник Трускавецького міського осередку партії «БПП «Солідарність» Анатолій Стародуб сподівається, що обговорення стратегії розвитку Карпатського регіону та реформи децентралізації у Трускавці позитивно відобразиться і на місцевому рівні. «Форум місцевого розвитку у нашому місті – це ефективна платформа обміну досвідом, це цікаві гості з сусідньої Польщі, експерти і лідери об’єднаних територіальних громад. Плануємо набратися теоретичного та практичного досвіду з децентралізації, транскордонної співпраці та енергоефективності», – розповів Анатолій Стародуб.

IMG_3936

Цьогоріч у Форумі взяли участь близько 400 гостей з України та з закордону: керівники та представники місцевого самоврядування, парламентарі, урядовці, маршалки воєводств, представники профільних комітетів Верховної Ради України, дипломатичного корпусу, неурядових організацій, міжнародних фондів і програм. Долучилися до заходу депутати від БПП у Львівській обласній раді, керівники осередків партії Перемишлянського та Дрогобицького районів.

У перший день Форуму учасники провели пленарну дискусію «Децентралізація: вектори руху для посилення спроможностей місцевих громад», в якій взяли участь перший віце-прем’єр-міністр -міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, депутат Сейму Республіки Польща Богдан Жоньца, голова Сучавської повітової ради Румунія Геогре Флутур, Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Ян Пєкло.

Також у день відкриття Форуму відбулося засідання голів районних рад Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей, засідання правління Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна».