e01c97fcecb2b060743fed30b9bfd925_Generic

На цьому тижні ВР розглядатиме законопроект щодо безпекових питань в інформаційній сфері – Ігор Кононенко

Про це Перший заступник Голови фракції Партії ” Блок Петра Порошенка” Ігор Кононенко повідомив під час спілкування з журналістами у парламенті.

“Питання контролю за інформаційним простором країни – це питання безпеки країни. Не забуваймо, що ми знаходимося у стадії війни і з боку Росії використовуються різні інтернет- технології для впливу на інформаційний простір нашої країни . Це надважливе на сьогодні питання, яким треба серйозно займатися… У нас є для цього рада РНБО. Тож на цьому тижні , за моєю інформацією, має  бути зареєстрований і поданий на розгляд ВР  відповідний законопроект. Це закон щодо безпекових питань в інформаційній сфері. Суть документу в тому, що провайдер має мати додаткове обладнання для оперативного відключення тих сайтів, які за рішенням суду не відповідають законам України”,- підкреслив парламентар.

“І тут виникає економічне питання… Яким чином допомогти провайдерам придбати це обладнання. І тут  питання  до Кабінету міністрів, коли, можливо, варто говорити про зміни до бюджету країни щодо виділення коштів на кредитування бізнесу, задля придбання цього обладнання. За моєю інформацією, одному провайдеру потрібно буде придбати обладнання на 1млн. 200 -1 млн.500 доларів”,- зауважив Ігор Кононенко.