derjbudjet-1

Павелко: Закликаю депутатів надати пропозиції щодо проекту основних напрямків бюджетної політики на 2018-2020 роки

Про це, під час засідання Погоджувальної ради, заявив Голова Комітету з питань бюджету, народний депутат України з фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Андрій Павелко.

Він звернувся до Голови ВР включити до порядку денного: проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо добровільного приєднання територіальних громад) №4773; Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” щодо збільшення обсягу видатків на заробітну плату працівникам державних підприємств космічної галузі № 5693; Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення поводження з радіоактивними відходами №6436.

«Комітетом з питань бюджету підготовлено до першого і другого читання дані законопроекти. Також сьогодні останній день на подачу документів на конкурс на заняття посад членів Рахункової палати. Прошу депутатські фракції та групи приділити належну увагу даному конкурсу та долучитись до відповідної роботи», – сказав Павелко.

Крім того, він звернув увагу на те, що Кабінет міністрів подав до ВР проект основних напрямків бюджетної політики 2018-2020 роки.

«В цьому році даний документ відрізняється від попереднього, бо передбачає розширене бачення Уряду щодо бюджетної політики в довгостроковій перспективі. Визначені основі бюджетні показники на три роки, а також граничні показники видатків для головних розпорядників бюджетних коштів. На підставі цих показників, Уряд формуватиме проект Держбюджету на 2018 рік. Депутати мають право надати відповідні пропозиції до цього документу. Ми сподіваємось на плідну співпрацю з Урядом та Мінфіном при підготовці даного питання та розгляду до завершення поточної сесії парламенту», – додав Андрій Павелко.